logo

Po co mi Twój mail?

TLDR: jest to najlepszy sposób na nawiązanie współpracy z osobami, które chcą działać.

Trochę dokładniej:

Chcę Ci pomóc zdobyć umiejętności najlepszych programistów.

Aby to osiągnąć, muszę mieć szybki i prosty sposób kontaktu z Tobą, aby informować Cię o nowych, przydatnych dla Ciebie treściach.

Nie lubię marnowania swojego czasu i nie chcę marnować Twojego, więc komunikacja musi się odbywać szybko i w prosty sposób.

Moglibyśmy kontaktować się przez Facebooka, Instagrama lub cokolwiek innego, ale media społecznościowe mają pewien mankament - nie jestem ich właścicielem.

Przez ten mały szczegół, nigdy nie wiadomo kiedy wielkie korporacje zadecydują, że przestaniesz widzieć moje treści i kiedy stracę do Ciebie dostęp.

Działo się to już wiele razy. Facebook i YouTube do teraz ograniczają zasięg i widoczność postów oraz filmów. Wszyscy czekają aż Instagram zacznie to robić, bo czemu nie?

Można sobie z tym radzić, ale przestaje to być wtedy prostą formą kontaktu.

Wolę spędzać czas na dowożeniu treści dla Ciebie, niż na analizowaniu w jaki sposób przechytrzyć social media.

Email likwiduje wszystkie problemy. Wystarczy, że do Ciebię napiszę, a Ty będziesz mógł napisać do mnie. Żadnej filozofii.

Obiecuję, że zrobiłem wszystko żeby trzymać Twoje dane w bezpieczny sposób. Nie chcę żeby dopadła mnie rodopolicja.

Zależy mi na tym, aby zebrać wokół siebie osoby, które od razu przechodzą do działania i skupiają się na robieniu tylko rzeczy niezbędnych do tego, aby zostać najlepszym programistą jakim mogą być.

Zastanawianie się nad tym, czy udostępnić swój email takiemu zwykłemu ziomkowi z internetu jak ja to nie jest coś nad czym powinieneś się zastanawiać.

Po prostu podaj ten email i zacznij wsysać cały ten content, który dla Ciebie przygotowałem lub właśnie przygotowuję.

Istnieje też szansa, że od czasu do czasu będę chciał sprzedać Ci warsztat lub kurs, nad którym pracowałem najprawdopodobniej do późnej nocy. Podając mi swój email jesteś traktowany lepiej niż inni, będziesz wiedział o tym pierwszy i pewnie dostaniesz zniżkę.

Nie będę Ci jednak wciskał niczego na siłę.

Bonusy za to, że dotarłeś do tego miejsca

Link do polityki prywatności jest na dole strony. Nie polecam czytać, bo to strasznie nudne.

Zamiast tego, lepiej kliknij w link obok i zacznij uczyć się Gatsby’ego. Postawiłem na nim ten blog i jarałem się jak dziecko, że ktoś stworzył tak solidny kawałek technologii.

Mają genialną dokumentację. Nawet GraphQL’a się można z niej nauczyć.

Potem możesz postawić swój blog i zacząć “uczyć się na głos”. Czyli tak, żeby inni widzieli. Chodzi o to, że gdy nauczysz się czegoś ciekawego to napisz o tym posta. Pomóż innym. Buduj swój obraz eksperta.

Wrzucę tu niedługo artykuł, który wyjaśnia czemu pomoże Ci to w budowaniu kariery i skilla, ale pewnie się już domyślasz. Na razie zaufaj mi na słowo albo wygooglaj “working out loud”.

Jeśli masz jakieś pytania to pisz na krzysztof [at] skutecznyprogramista.pl, albo @kjendrzyca na socialach.

🖖Instagram, Twitter, YouTube, Facebook, LinkedIn